יקבי כרמל: רייס מחליפה את איבצן

פאנלים וולטאיים ליקב או לבית

ישראל איבצן, יו"ר ומנכ"ל יקבי כרמל, יוצא לטיפול רפואי למספר חודשים. מיכל רייס, יועצת השיווק של היקב והמנהלת האסטרטגית שלו תמלא את מקומו"מיכל רייס, ממלאת מקום מנכ"ל לתקופה. ישראל איבצן יוצא לטיפול רפואי ולא לחו"ל, והוא ממשיך להיות מנכ"ל ויו"ר." מסרה לי הבוקר מירה איתן, דוברת יקבי כרמל.

מיכל רייס, עבדה בעבר כסמנכ"לית שיווק ברשת הריבוע הכחול ובתנובה. היא הובאה ליקבי כרמל על ידי ישראל איבצן כיועצת השיווק של היקב. בשנת 2006, בגל הפיטורים הגדול שביצע איבצן, היא היתה זאת שמונתה להציג ולבצע את השינויים במערך השיווק של היקב.

רייס, ילידת 1953, היתה מהארכיטקטים של חוק גל, בשעתו, ייצגה את המשקים השיתופיים בדיונים שונים במשרדי הממשלה והיתה חברה במועצת המנהלים של תנובה, בשנות התשעים. היא עזבה את הקואופ (כמספר 2) בשנת 2002, ועברה אז במפתיע לרשת "גולף".

כרמל, למרות הצמצומים בהקפי הייצור שלו בשנים האחרונות, היה ונשאר היקב הגדול במדינה. חשיבות היקב ויציבותו ליציבות כלל הענף אינה מוטלת בספק. איבצן הוביל ומוביל שינויים מרחיקי לכת לא רק במבנה הארגוני של היקב, אלא גם בתמהיל הנכסים שלו, ובאופרציה. בתקופה האחרונה הועבר למשל הייצור מהמתקן ההסטורי בראשון לציון, שעומד כיום בפני החלטות באשר לעתידו.

 

שגיא קופר
פורסם בקטגוריה יין. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.