תחרות הבירה השנתית של מועדון הבירה – יצאה לדרך

פאנלים וולטאיים ליקב או לבית

תחרות הבירה השנתית של מועדון הבירה הישראלי – סמואל אדמס לונג שוט VIII שנת 2012  יצאה לדרך

השנה הזמן קצר והמלאכה מרובה: למרות שתאריך שיפוט הבירות הראשון נקבע כבר לחודש יוני, אנחנו צופים השתתפות דומה לזאת של השנים הקודמות, ויוגשו כמאה ואולי מעט יותר בירות. המתכונת היא מתכונת דומה – שש קטגוריות שונות של בירה, בתוכן סגנונות ‘חופשי’ ו’ישראלי’ – כשהחידוש השנה הוא בכך שניתן יהיה להגיש יותר מבירה אחת בכל קטגוריה.

World Beer Cup

World Beer Cup: הסטטיסטיקות שלהם, להבדיל...

עוד חידושים: פאנל השופטים יהיה השנה מקצועי יותר, ויורכב ככל האפשר ממבשלי בירה ואנשי מקצוע. זה אומר שיותר פגמים ופגעים עלולים לעלות ולצוץ, מה שמחייב את המבשלים ל”אקסטרא זהירות”. במילים אחרות: ניקוי בקבוקים וציוד קפדני יותר, והקפדה ככל האפשר על טמפרטורות תסיסה נמוכות. אלה שני הדברים האלמנטריים שעליהם אנחנו מעירים בכל שנה…

לאור דרישת המבשלים לקבל פידבק על הבירות שלהם, ימונה השנה יושב ראש לכל פאנל. יושב – או יושבת – הראש יהיו אחראיים לסכם את הערות השופטים.

2.8.2012 – זה התאריך לגמר הגדול וטכס הסיום

הגמר הגדול וטכס הסיום ייערכו כמו בשנה שעברה, במרינה של הרצליה. בגלל עומס אירועים – ערים לבנות, ירידי בירה פיראטיים (בדיחה, בדיחה) וערי בירה למיניהן – ייערך הטקס רק בחודש אוגוסט. כל מי שיגיש בירה יקבל זוג הזמנות עם קופונים, ואת אלה ניתן יהיה לקבל במקום, על פי רשימה, רק עד תחילת הטקס. הקופונים יכובדו גם לאחר מכן, אבל מי שלא יגיע בזמן יצטרך לשלם בשביל כל הטעימות…

תדרוכים ותדריכים, תקנון וטפסים ניתן יהיה לקבל ב’בירדי‘, אצל גדי דבירי. אפשר לפנות באימייל או בטלפון כמובן ולקבל את כל המידע.

בהצלחה – להנאה ולרוויה!

צוות מועדון הבירה הישראלי, בירדי וסמואל אדמס

שגיא קופר
פורסם בקטגוריה ארועים ותחרויות, ידיעות בירה, עם התגים , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

2 תגובות בנושא תחרות הבירה השנתית של מועדון הבירה – יצאה לדרך

 1. מאת noam‏:

  חבל רק ששבועיים לפני מועד הגשת הבירות טרם פורסמו הנחיות מסודרות וטפסי הרשמה.

  • מאת sagi‏:

   תוך כמה ימים יהיו טפסים. בעקרון, איב הבדלים משמעותיים מהשנים הקודמות, כך שניתן להשתמש בהנחיות הקודמות. ההבדל המשמעותי היחיד הוא, שאין הגבלה על מספר הבירות שאפשר להגיש.
   קירו לתקנון השנה שעברה – כאן.

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.